Thursday, March 19, 2015

Oops raz jeszcze !


Dzisiaj wpis typowo zdjęciowo - modowy. Dawno takiego nie było. Dawno nas nie było...
Zima dała nam w kość, choroby dały nam w kość, ogólnie mało nas było tutaj na blogu ...

Teraz wraz z wiosną wkraczamy z nową energią, nowymi pomysłami, jak zawsze z uśmiechem i chęcią do działania. Jeśli zdrowie dopisze będzie nas tutaj znacznie więcej, szczerze bardzo za tym tęsknie...
Nawet ostatnio sam Kacper zagaił: Mamuś kiedy w końcu jakieś zdjęcia zrobimy bo już mi tak nudno:) Także jak się sam Prezes dopomina to nie można odmówić :)

                       

Lubię wracać w moich wyborach "ciuchowych" do marek które są sprawdzone. Jeśli kupiłam Młodemu coś raz i byłam zadowolona pewne jest, że wrócę. Jeśli jakaś rzecz świetnie się trzyma, rośnie z Młodym, a jeszcze później mogę ją odsprzedać to znaczy, że zrobiłam dobry zakup. 
Jeśli jakaś firma robi takie ciuchy które kocham ja i kocha nosić je moje dziecko, pewne jest, że wrócę i kupię jeszcze raz. 
I tak oto wróciłam do oops. Zakochałam się w tych ubraniach od pierwszej chwili i tak już zostało. Unikatowe w swej prostocie, pięknie wykonane, idealnie wpasowujące się w nasz gust, w streetwear. Z niecierpliwością czekamy na nową kolekcję, która mam nadzieję się pojawi. Mam rację Oops? 
Poprzedni wpis z ubrankami oops do zobaczenia Tutaj

Do Babyhood wracam zawsze, stali bywalcy bloga już to chyba wiedzą. Ich czapki beanie mam dla Kacpra we wszystkich kolorach świata. Snapy i fullcapy także. Babyhood kocham ja, a Kacper jeszcze bardziej.
 Naklejkami dołączonymi do paczek od nich mogła bym sobie wytapetować pół domu :) 

Reszta zestawu to łupy z sieciówek, kamizelka z Next-a kupione w zeszłym roku, jak zawsze musiała swoje odleżeć w szafie ( ja mam chyba jakąś chorobę z tym związaną ), spodnie z najnowszej kolekcji  reserved ( brawa dla mnie, że pokazałam tak szybko a nie za rok !). 
Pragnę wspomnieć, że Reserved wybitnie zaskoczyło mnie nową kolekcją i chyba zostawiam tam najwięcej kasy jeśli chodzi o sieciówki :) 

Zdradzę Wam jeszcze na koniec, że szykuję bardzo duży projekt który pochłania mi dużo pracy, czasu i myśli. 
Oczywiście efekty będziecie mogli zobaczyć tutaj na blogu. 


Postaram się podczas jego realizacji połączyć wszystko co lubię robić: zdjęcia, rozmowy z ludźmi, poszerzanie horyzontów. Mówię Wam, jak to wypali, to będzie prawdziwa bomba:) 

Także proszę o namiętne trzymanie kciuków ! Przydadzą się Wasze dobre myśli wysyłane w moją stronę. Podobno to działa ! 

Część i czołem! Bądźcie zdrowi, bądźcie z nami! Bądźcie sobą ! Piona V


Zdjęcia wykonała - Natalia Słomian - fotografia

Kacper ma na sobie :

Bluza Oops  - Tutaj

Kamizelka - Next 

Spodnie - Reserved nowa kolekcja 

Czapki Babyhood - Tutaj

Buty - Next- zeszłoroczna kolekcja 
2 comments:

 1. Rewelacyjna bluza! Dostępne są też rozmiary dla dorosłych?
  Widać, że Kacper kocha aparar, ze wzajemnością ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Niestety bluza dostępna tylko w wersji junior, ale kto wie? :)

   Delete