Monday, August 5, 2013

Pierwszy


NO I PIERWSZY JEST! :) 

Na pierwsze zdjęcia wybraliśmy się do lokalnego skateparku, słońce piekło, dzieci mnóstwo, ale Kacprowi to wcale nie przeszkadzało na szczęście lubi się z aparatem ;) 

Przy okazji pierwszego posta pokażę Wam rzeczy które już dość długo goszczą w Kacperowskiej szafie w połączeniu z nowymi. Koszulka i spodenki są jeszcze z zeszłego roku, natomiast buty i czapka to najnowsze zdobycze, także z wyprzedaży. 
Czapki i buty to zdecydowanie ulubione elementy garderoby mojego Syna, sam z chęcią wybiera je ze mną, ba! nawet czasem sam coś upatrzy i pyta: Mamusiu czy możemy to kupić? :) 
Jako, że mieszkamy w małym mieście, brak u nas dużych sklepów, nie ma też mega wyprzedaży i wielkiego wyboru, także najczęściej nasze perełki znajdujemy w internecie, czasem wybieramy się do większego miasta na zakupy, bo wiadomo jak dobrze się kupuje kiedy można dotknąć i przymierzyć. Ciągle poszukuję nowych inspiracji, to zaglądając na blogi innych Mam, przekopując internetowe sklepy czy obserwując innych ludzi, ale efekt końcowy zawsze jest zgodny z tym co czuję, co się podoba Mi i Kacprowi .

Zasada jedna u Nas panuje - ma być kolorowo, luźno i wygodnie, no i czapka musi być, bo jak czapki brak to Kacper biegnie z powrotem do domu ile sił w nogach, bo bez czapki źle...:)foto. Arek Wołek

Czapka Hurley- zalando.pl

Koszulka Grube Lolo- prezent od wujków ze  www.street-art.pl

Spodenki Next- sh 

Buty Nike Air skyline - Allegro 
4 comments:

 1. Widać, że się lubią z aparatem. Zapisuję, będę zaglądać:-) pozdrawiam chłodno w ten upalny dzień;-)

  ReplyDelete
 2. Extra fotki, a Kacek coraz bardziej podobny do mamy :)
  KJ

  ReplyDelete
 3. Powodzenia w pisaniu bloga, uwaga, wciąga!!!

  ReplyDelete
 4. My także jesteśmy od niedawna w sieci ;) Trzymamy kciuki żeby się udało! pozdrawiamy i zapraszamy do nas http://olo-olek.blogspot.com/

  ReplyDelete